Sayın Bina Yöneticisi,


Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara ve dönem sonu sınavlarına ait görev talepleri http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ sayfasında aktif edilmiştir. Kurumunuza kayıtlı personelin sınavlarımızda görev alabilmesi ve sınav süreçlerinde sorun yaşanmaması için lütfen aşağıdaki maddeleri kontrol ediniz.

• Açıköğretim sınavlarında görev verilebilmesi için “Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi”nde görevlilere ait istenilen tüm bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olunuz.
• Eksik bilgisi olan personeliniz varsa bilgilerini doğru olarak güncellemesini sağlayınız.
• Sistemde kayıtlı olan personelinizin bildirmiş olduğu IBAN’ı kendi T.C. Kimlik Numarasına ait olmalıdır, aksi halde sınav ücreti hesaplarına yatırılamayacaktır. Tüm personelinizi bu konuda bilgilendiriniz.
• Okulunuz personeli olmayanların kayıtlarını siliniz.
• Sınav hizmetleri sisteminde kaydı olmayan ancak sınavlarımızda görev almak isteyen yeni personelinizin “Bina İşlemleri Sistemi”nden yeni üyelik kaydını yapınız ve bilgilerini güncellemesini sağlayınız.
http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ adresinden sınav görev talep anketinin aktif edildiğine dair bilgilendirme yapınız.
• Bina ve salon bilgilerinizde değişiklik varsa lütfen il koordinatörlüğümüze bilgilendiriniz.

Not: Sınav görevli ataması sırasında görev talebi yapan kişilerin tercihleri göz önüne alınmaktadır. Görevlendirmeler ihtiyaçlar doğrultusunda yapıldığı için görev talebine bulunan personel sınavda görev alamayabilir.

İyi Çalışmalar...

Anadolu Üniversitesi
Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi

 
 
 
Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.