• AnaSayfa
  • Yaşam
  • Çalıkuşu son bölüm neden yayınlanmadı? Çalıkuşu 4.Bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu son bölüm neden yayınlanmadı? Çalıkuşu 4.Bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu 4.bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu son bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 4.bölüm fragmanı burada! 15 Ekim 2013
YaşamBu haber 925 kez okunmuş.17 Ekim 2013 Perşembe - 10:15Font KüçültFont Büyüt


     ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI BURADA TIKLA İZLE-ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FRAGMANI... Eski devirlerden günümüze gelen ölümsüz aşk hikayesi Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu 4. bölüm 15 Ekim Salı akşamı ekranlara gelecek. İşte Çalıkuşu 4. bölümde yaşanacaklar... Hayranlarının merakla beklediği Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisi yeni olmasına rağmen Önceki bölümleriyle izleyicisinden tam not aldı ve çok beğenildi. Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcenin başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı, çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle, çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle, çalıkuşu fragman, çalıkuşu 4. bölüm fragmanı hd izle. Kanal D’de yayınlanan Çalıkuşu 4.bölümü fragmanı izle. Çalıkuşu 4.bölümü ile ekranlara geliyor. 15 Ekim Salı akşamı saat 20:00 da Kanal Dde ekranlara gelecek olan Çalıkuşu yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Süper Dizi Çalıkuşu 4. bölüm fragman izle... Ekranlara yeni "merhaba" diyen ve Kanal Dnin mühim dizilerinden olan Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle. Çalı Kuşu dizisi 4. bölüm full izle. HD kalitesinde takılmadan donmadan... 16 Ekim 2013 Çarşamba günü yayınlanacak olan Çalıkuşunda bakalım neler olacak? Seyfettin Bey ortalarda yok! Feridenin Kamran arasında neler oluyor?

Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcenin başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor. Uzun süredir ekrnalarda olmamasına rağmen çok sayıda izleyiciye ulaşan Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı full izle. Dün 3. bölümü yayınlanan dizide heyecanlı anlar yaşandı. Kamran ve Feride arasında bir anlaşma yapılmıştı. Kamran dul kadın Neriman ile arasında geçen ğilişkinin öğrenilmemesi için Feride ile anlaşma yapıldı. Ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle Feride ve Kamra büyük aşk Kamranın dul Nerimanla ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamranla bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Nerimanı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Ferideyi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feridenin Kamranın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebine de ulaşır.

Bursaya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursaya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Selimin Ferideye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamrandan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir...

Kamranın dul Nerimanla ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamranla bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Nerimanı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar...

Muhteşem Yüzyılın Vali Beyi yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcenin başrollerini paylaştığı uzun zamandır beklenen Çalıkuşu bu akşam başlıyor.

Daha önce Kenan Kalav ve Aydan Şenerden izlediğimiz Çalıkuşu yepyeni versiyonu ile bu akşam ekranlarda olacak. Daha önce 1986 yılında ekranlara gelen Çalıkuşu Reşat Nuri Güntekinin ölümsüz eserinden uyarlanmış ve büyük bir beğeni kazanmıştı.

Bugün ekranlara gelecek olan Çalıkuşu günümüzde geçmiyor. Haylaz ve uslanmaz bir Çalıkuşu olan Feride büyüyünce kabul etmesede aşkın ne olduğunu anlıyor. Kuzeni Kamurana gönlünü kaptıran Feride aşkın büyük yükünü kaldıramayıp kaçıyor.

Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Ferideyi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feridenin Kamranın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebine de ulaşır.

Etiketler: çalıkuşu   bölüm   fragmanı   izle   yeni   son   burada   ekim   2013  
   

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Benzer Haberler

Günün Öne Çıkan Haberleri
Yazılım - SEO: Yazılım - SEO: vuhu.net