İNTİKAM İZLE 35. YENİ BÖLÜM TEK PARÇA SON BÖLÜM İNTİKAM DİZİSİ KANAL D

İntikam 35. Bölüm, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Bölüm seyret. İntikam 35. Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Bölüm tıkla dizi seyret, İntikam 35. Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.
Bu haber 1782 kere okunmuş.13 Aralık 2013, Cuma - 00:04

     

İntikam,İntikam 35. Bölüm, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Bölüm seyret. İntikam 35. Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Bölüm tıkla dizi seyret, İntikam 35. Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.

İntikam 35. Bölüm, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Bölüm seyret. İntikam 35. Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Bölüm tıkla dizi seyret, İntikam 35. Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.İntikam 35. Son Bölüm izle, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Son Bölüm seyret. İntikam Yeni Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Yeni Bölüm, İntikam Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.

İntikam dizisinin 35. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığında bu sayfadan izleyebilirsiniz. İntikam ın 35. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

intikam-dizisi-izle.jpg

İntikam dizisinin yeni bölümünde Yağmur ve Derin in sırrı ortaya çıkacak mı?

İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Seçkin in ortaya çıkardığı şiddet  görüntüleri  Şahika ve Haldun un maskesini düşürür. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Ancak Şahika nın Derin den intikamı acı olacaktır. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Derin in ortadan kaldırılması için harekete geçen Şahika nın işbirliği yapacağı kişi ise hiç umulmadık biridir.

Yağmur ve Derin in sırrı ortaya çıkacak mı?

İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Seçkin in ortaya çıkardığı şiddet  görüntüleri  Şahika ve Haldun un maskesini düşürür. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Ancak Şahika nın Derin den intikamı acı olacaktır. Derin in ortadan kaldırılması için harekete geçen Şahika nın işbirliği yapacağı kişi ise hiç umulmadık biridir.

İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Yağmur; bir yandan Ali ile duygusal bir yakınlaşmanın eşiğindeyken, Derin in tehlikede olduğunu öğrenir ve harekete geçer. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Derin ise büyük sırlarını ortaya çıkaran Seçkin i çok geç olmadan ortadan kaldırmaya kararlıdır.
Yağmur, Derin in işleyeceği cinayete mani olmayı başarabilecek midir?

Rüzgar ve Barış ise, Tahsin in onlara kurduğu tuzaktan habersiz, Yolcu nun açılış hazırlıklarını yürütmektedir. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Ancak depolarına uyuşturucu saklayan Tahsin, açılış gecesi onları polise ihbar eder. İntikam 35. Bölüm izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Rüzgar ve Barış babalarından yadigar Yolcu yu korumaya çalışırken, Tahsin in arkasındaki isim henüz bir sırdır.

Emre nin hayatından endişe eden Şahika, şirket başkanlığına gelmek üzere olan oğlunu vaz geçirmek için her yolu dener, ancak son çare olarak atacağı adım Yağmur için bütün dengeleri alt üst edecektir.

İntikam son bölüm konusu şöyleydi: Yağmur, bir yandan annesini Arsoylar dan korumaya çalışırken diğer yandan da Ali yi görmeye çalışıyor.

Yağmur, bir yandan annesini Arsoylar dan korumaya çalışırken diğer yandan da Ali yi görmeye çalışıyor.

İntikam 35. Bölüm Tek Parça İzlemek için diziden sonra aşağıdaki resme tıklayınız.

intikam_aktifhaber_video.jpg


Patlayan silahın önüne geçen Ali vurulmuştur. İntikam 35. Bölüm izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Ambulansla hastaneye kaldırılan Ali ameliyata alınır. Yine ucuz kurtulan Arsoylar, Hale den şikayetçi olmuşlardır. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Onu hayatlarından uzak tutabilmek adına hapis dışında başka seçenekler de aramaktadırlar. Bu durum Yağmur u fazlası ile endişelendirir. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Ali nin durumu hakkında bilgi almak için hastaneye gidemeyen Yağmur, annesini de göremez. Her ikisine de ulaşamamak Yağmur u kahreder. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Hakan dan yardım ister. Annesini bir an önce bulunduğu yerden çıkartıp, Arsoylar dan çok uzağa göndermek zorundadır. Fakat Arsoylar da boş durmaz. Hale den kurtulmak için düğmeye çoktan basmışlardır.

İntikam son bölüm izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Yağmur ile aralarında arkadaşlığın dışında bir ilişki olduğunu düşünen Dicle, Hakan a baskı yapar. Kendisinden sır saklamaya devam ederse ondan ayrılacağını söyler. İntikam son bölüm seyret. İntikam dizisi 35. Bölüm de, Hakan, yeni tanıdığı ve çok da güvenmediği bu kadına aşık olmuştur. Emre, Hakan ı şirketi, Arsoy Holding e katması için sıkıştırır.

İntikam dizisi izle. İntikam dizisi 35. Bölüm de, Şahika ise, Yağmur un Hale nin elinde silah varken yine her zaman ki gibi davetsiz geldiği evinde ne aradığını merak eder. İntikam dizisi 35. Bölüm izle. İntikam dizisi 35. Bölüm de, annesinin çabuk dolduruşuna gelen Emre, vakit kaybetmeden Yağmur u bu konuda sıkıştırır.

İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Hemşire kılığına giren Yağmur, Ali nin yanına girmeyi başarır. İntikam izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Yoğun bakımdaki Ali nin tek ziyaretçisi Yağmur değildir. Girişim den Nurdan Gümüşçü de ziyarette bulunur.

Yolcu Bar da açılış hazırlıkları vardır. Rüzgar ın babasının arkadaşı Cengiz, onu Tahsin ile ortaklığı konusunda uyarır.

İntikam dizisi tıkla izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, Seçkin ise Aslı dan aldığı bilgilerle Derin i bir kez daha sıkıştırıp ondan Haldun a şantaj yaptığı görüntüleri ister.

İntikam son bölüm izle, İntikam dizisi 35. Bölüm de, İgor dan yardım alan Yağmur, annesini yurt dışına çıkartmaya hazırlanmaktadır. Klinikteki doktorla görüşen Haldun ise, Hale ile ilgili talimat verir.

İntikam dizisi son bölüm tıkla seyret. İntikam 35. Bölüm de, Evlerinde yaşanan son olayla ilgili basın toplantısı düzenleyen Arsoylar ın bu kez davetsiz misafiri Seçkin dir. Üstelik bu kez eli boşta gelmemiştir.

İntikam ın 35. bölümü 12 Aralık Perşembe akşamı Kanal D de yayınlandı.İntikam 35. Bölüm, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Bölüm seyret. İntikam 35. Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Bölüm tıkla dizi seyret, İntikam 35. Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.

İntikam 35. Son Bölüm izle, İntikam 35. Bölüm izle. İntikam 35. Son Bölüm seyret. İntikam Yeni Bölüm tıkla dizi izle, İntikam 35. Yeni Bölüm, İntikam Son Bölüm tek parça izle, İntikam Son Bölüm izle.

Etiketler:

     

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki