• Not Defteri 2. Bölüm Fox ekranlarında yeni bir dizi başladı. Not Defteri 2.bölümü ile Fox TV de yayınlandı. Fatih Al ın başrolünde olduğu Not Defteri dizisi yeni bir okula atanan edebiyat öğretmeninin hayatını konu alıyor. Öğrencilerin yaşamı ve Mahir Soysal ın yaşamının kesiştiği yer olan okulda geçecek maceralar oldukça heyecanlı olacak. Not Defteri 2. Bölüm haberimizin detaylarında. Not Defteri son bölüm ve detaylı bilgiler ajanskamu.com da (Not Defteri izle Fox Tv)

  • Not Defteri 2. Bölüm Fox ekranlarında yeni bir dizi başladı. Not Defteri 2.bölümü ile Fox TV de yayınlandı. Fatih Al ın başrolünde olduğu Not Defteri dizisi yeni bir okula atanan edebiyat öğretmeninin hayatını konu alıyor. Öğrencilerin yaşamı ve Mahir Soysal ın yaşamının kesiştiği yer olan okulda geçecek maceralar oldukça heyecanlı olacak. Not Defteri 2. Bölüm haberimizin detaylarında. Not Defteri son bölüm ve detaylı bilgiler hurriyet.com.tr de (Not Defteri izle Fox Tv)
  • NOT DEFTERİ 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA
  • Ufuk’un silahından çıkan kurşun, Koray’ın birkaç santim yanından geçerek duvara saplanmıştır. Mahir, yaşananlardan dolayı öğrencilerini sert bir dille uyarır ve Ufuk’un elinden silahı alıp pansiyona yönelir. Bu esnada, mahalle arasında çevirme yapan polislerle karşılaşır.
  • Üzerinde bir silahla yakalanmak istemeyen Mahir, polisin uyarısına aldırmaksızın kaçmaya başlar. Onu bu kovalamacadan kurtaracak kişi kim olacaktır? Mahir, bir yandan yeni tanıştığı bu problemli öğrencilerle uğraşırken bir yandan da kendi problemlerini çözmeye çalışmaktadır. Ufuk’sa, Egemen’den intikam almanın yolunu bulmuştur.
  • Ertesi gün okulda, onu motor yarışında kendisine rakip olması için gaza getirir. Selin’in bütün çabalarına rağmen Egemen, Ufuk’un bu teklifini kabul eder. Kendisi için kurulan tuzaktan habersiz bir şekilde abisinin motorunu tamir edip yarışa gider. Mahir, bir sosyal paylaşım sitesinde kızına ulaşmıştır. Ufuk ve Egemen’in yarışa başladığı esnada Zeynep, çektirdiği bir fotoğrafı hesabında paylaşır ve bulunduğu adresi etiketler. Yıllar sonra kızına ilk defa bu denli yaklaşan Mahir, ona ulaşma fırsatını kaçırmayacaktır…
  • NOT DEFTERİ 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA
  • Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal’ın tayini Dersaadet Lisesi’ne çıkmıştır. İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Dersaadet, kinin, öfkenin, şiddetin kol gezdiği bir mahalledir. Dersaadet’e yıllar önce yapılan lüks bloklar, mahalle halkını ikiye bölmüş, aileler arasındaki bu öfke öğrencilere de yansımıştır. Öğrenciler, Egemen ve Ufuk’un başını çektiği iki gruba ayrılmışlardır.
  • Birbirlerinden ölesiye nefret eden iki grup her fırsatta kavga etmekte, ne aileleri, ne de öğretmenleri onlara engel olamamaktadır. Eğitime, öğrencilerine, hayata farklı bakış açısı ile Mahir, daha ilk günden öğrencilerinin hem dikkatini hem de tepkisini çeker.
  • 6 yıl önce İstanbul’da yaşarken, oğlunu kaybeden ve bu olaydan sonra ailesi dağılan Mahir, yıllardır eski karısının kendisine göstermediği kızı Zeynep’i bulmak ve öfkeyle, kinle büyümüş, gelecekten umudunu kesmiş öğrencilerinin hayatını değiştirmek için zorlu bir mücadeleye başlayacaktır.