• AnaSayfa
  • Yaşam
  • Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Bölüm İzle, 26 Ekim 2013 Star Tv, Yaşar Çataltepe performansı izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Bölüm İzle, 26 Ekim 2013 Star Tv, Yaşar Çataltepe performansı izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye

YaşamBu haber 562 kez okunmuş.27 Ekim 2013 Pazar - 18:40Font KüçültFont Büyüt


Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Şahin Kendirci Hülya Avşarı mest etti. Yetenek Sizsiniz Türkiyenin en çok konuşulanı olan Şahin Kendirci sesiyle jüriden alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci sesiyle ve duruşuyla takdir aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına damga vuran Şahin Kendirci Jüriden büyük alkış aldı.

Star Tv Yayın Akısı 26 Ekim 2013 Cumartesi Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Star Tv İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 26.10.2013 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Star Tv Canlı Yayın İzle Donmadan,Star Tv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Star Tv ızle Kesintisiz live seyret. Türkiyede Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Star Tvde yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz.

 

Star Tv Yayın Akışını Günlük Listesini Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Wev sitemizde Star Tv Canlı İzliyebilirsiniz. İşte Star Tvnin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Doğuş Yayın Grubuna geçtikten sonra yayın içeriğini değiştiren Star TV, yayınladığı programları da değiştirdi. Diğer ulusal kanalların yayın politikasının dışında yayın yapmayı planlayan Star TV, ABCnin Türkiye sürümü olmayı hedeflediklerini açıkladı. Sabah kuşağında Melek Baykalın sunacağı bir sabah kuşağı programı ve Üstün Dökmenin hazırlayıp sunacağı Küçük Şeyleri eklemeye karar verdi.

Uzan döneminde ve daha sonra bir dönem Doğan döneminde de yayınlanmış olan Pazar Gecesi Sineması programını geri getirdi. Bununla beraber bir de çizgi film severler için çeşitli animasyon filmlerin yayınlandığı Düşler Sineması Kuşağını yayına koydu. Bazı dizileri yayından kaldırdı, bazı yeni diziler ekledi. Muhteşem Yüzyıl adlı diziyi TVene transfer olacağı ama TVenin rafa kaldırdığı için yönetim diziyi Star TVye transfer etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
   

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Benzer Haberler

Günün Öne Çıkan Haberleri
Yazılım - SEO: Yazılım - SEO: vuhu.net